Bavlněný ručník DecoKing Marina: tyrkysová osvěžující barva a perfektní velikost 50×100

Ručník Marina je vyrobený ze 100% bavlny s vysokou gramáží. Díky tomu je velice pevný, měkký a savý. Pestré barvy nejen zpříjemní každodenní hygienu, ale také skvěle doplní design každé koupelny. Pokud hledáte ručník velikosti 50×100 cm a zároveň si potrpíte na kvalitu, budete s tímto výrobkem spokojeni.

Vlastnosti bavlněného ručníku DecoKing Marina

  • Tyrkysová barva – osvěžující a krásná barva, která skvěle zapadne do mnoha koupelen
  • Velikost 50×100 cm – perfektní velikost na osušení celého těla
  • Vysoká gramáž 525g/m2 – ručník je velice pevný a kvalitní
  • Perfektní absorpce vlhkosti – ručník rychle vsákne vlhkost a je opět rychle suchý
  • Možnost praní v automatické pračce do 60°C – snadné udržování a čistota ručníku

Pokud se chystáte pořídit si tento bavlněný ručník, můžete jej zakoupit na stránkách Interierio.cz. Cena za tento produkt je velmi přijatelná a odpovídá jeho kvalitě.

Zkuste tyrkysové ručníky v kombinaci s ostatními doplňky v koupelně

Tyrkysová barva je velmi oblíbená u mnoha zákazníků, a proto se často používá v koupelnách. Pokud tuto barvu kombinujete s dalšími tyrkysovými doplňky v koupelně, vytvoříte krásný a harmonický vzhled. Pokud naopak hledáte nějaký kontrast, zkuste tyrkysovou barvu sladit s bílou nebo šedou. Tohle barevné duo vypadá v koupelně velice elegantně a moderně.

Bavlněný ručník DecoKing Marina

Na obrázku výše můžete vidět, jak skvěle vypadá tento bavlněný ručník v kombinaci s tyrkysovými detaily v koupelně. Pokud máte jinou barvu v koupelně, zkuste si tento ručník pořídit v kontrastní barvě a uvidíte, jak krásně celý prostor oživí.

Závěrem

Bavlněný ručník DecoKing Marina je skvělou volbou pro všechny, kteří si potrpí na kvalitu a krásný design. Pestré barvy nejen zpříjemní každodenní hygienu, ale také skvěle doplní design každé koupelny. Pokud máte rádi tyrkysovou barvu, je tento ručník skvělou volbou pro vás. Na stránkách Interierio.cz si tento produkt můžete jednoduše objednat za velmi přijatelnou cenu.

Příspěvek byl publikován v rubrice PROFI blog a jeho autorem je PROFI blog. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.