Bílá nízká komoda s rozměry 89×82 cm od Hammel Furniture z kolekce Keep

Dánská značka Hammel přináší kolekci Keep by Hammel, která vás zaujme především jednoduchostí, barevnou rozmanitostí a moderním vzhledem.

Konstrukce této komody má lakovaný povrch, který ji dělá odolnější vůči prachu a vlhkosti.

Velikost této komody je ideální do místností s nízkými stropy, kde by jinak vysoká skříň působila nevkusně. Je vhodná jako úložný prostor pro různé předměty, například pro knihy, dekorace nebo drobnosti. Díky rozměru 89×82 cm se vejde i do menších obytných prostor a nabídne dostatek úložného místa.

Lakovaný povrch komody

Lakovaný povrch komody ji chrání před poškozením a vlhkostí.

Povrchová úprava komody v bílé barvě jí dává moderní vzhled a hodí se do různých interiérů. Pokud byste preferovali jinou barvu, kolekce Keep nabízí mnoho barevných variant. Výběr je na vás.

Kolečka na manipulaci s komodou

Díky kolečkům na komodě se s ní dá snadno manipulovat.

Kolečka na spodní straně komody umožňují snadnou manipulaci s ní. Můžete ji jednoduše přesunout z jednoho místa na druhé podle potřeby. Navíc se kolečky hodí v okamžiku, kdy se rozhodnete provést úklid. Komodu jednoduše přesunete a uklidíte pod ni.

Náš tip

Doporučujeme vám kombinovat komodu s dalšími produkty ze série Keep by Hammel, jako jsou například polštáře nebo závěsné police. Kombinace více prvků v jedné kolekci dá vašemu interiéru větší harmonii.

Pro více informace a koupě komody se podívejte na srovnavacnabytku.cz.

Bílá nízká komoda s rozměry 89x82 cm od Hammel Furniture

Bílá nízká komoda s rozměry 89x82 cm od Hammel Furniture

Krása koexistuje s praktičností. S touto komodou můžete mít obojí.

Buďte originální a přemýšlejte při zařizování místnosti i o malých kouscích, jako je tato komoda. Praktický a moderní kousek se postará o to, aby vaše předměty vždy byly na svém místě a zároveň ozvláštnil jakýkoliv prostor, do kterého ho umístíte.

Příspěvek byl publikován v rubrice PROFI blog a jeho autorem je PROFI blog. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.