Bílý stojan na deštníky – praktická doplněk do vašeho domova


Zapomenutý deštník na zemi, na židli či křesle. To už každému asi přišlo povědomé. Co s ním ale dělat, když ho nechcete držet v ruce, ale zároveň ho ani nechcete nevzhledně položit kamkoliv? Na to existuje řešení. Bílý stojan na deštníky.

Stojan na deštníky – praktické a estetické řešení našich problémů

Stojan na deštníky je praktický doplněk, který pomůže uskladnit vaše deštníky na jednom místě. To je nejen praktické, když vám jich máte několik, ale také estetické. Nemusíte je hledat v šatníku nebo v botníku, ale stojan si najde své místo v chodbičce, u vchodových dveří nebo v hale.

Jestliže váš interiér ladíte do bílé, máme pro vás skvělou zprávu. Bílý stojan na deštníky, který se stane nejen praktickým pomocníkem, ale i hezkým designovým prvkem vašeho bydlení.

Stojan na deštníky z bílého lakovnaného kovu

Bílý stojan na deštníky je vyroben z lakovnaného kovu, což ho dělá velmi odolným. Jeho rozměry jsou 30x48x16 cm, tudíž se vejde do každého prostoru.

Na stojan na deštníky je připevněna speciální nádoba, která zachycuje vodu, když deštníky zatápí. Je to skvělý pomocník, který vám ušetří práci s utíráním podlahy po každém deštivém dni, když si uložíte mokré deštníky na stojan.

TYP: 22378

Stojan na deštníky, bílá, má zkrátka co nabídnout. Tento kousek z typové řady 22378 je jednoduchý, ale stylový doplněk vašeho bydlení.

Koupíte si ho snadno a rychle, stačí kliknout na tento odkaz https://www.nabytekprehledne.cz/produkt/stojan-na-destniky-bila-2

Nikdy už nepřemýšlejte o tom, kde uložit mokré deštníky!

Bílý stojan na deštníky je více než praktický pomocník, na který už nebudete moci zapomenout. Jeho lakováním lze jednoduše otřít i zbytečné šmouhy, takže bude vypadat jako nový po mnoho let a bude vaším věrným doplňkem a nezbytným pomocníkem, když si chcete udržet svůj domov čistý a stále svěží.

Bílý stojan na deštníky

Nechte navíc své hosty postarat se o své deštníky díky tomuto praktickému stojanu.

Pojďte ke svému dokonalému interiéru a kupte si tento výrobek hned dnes. Klidně si k němu přikupte pár kvalitních deštníků a budete mít eleganci i praktičnost v jednom.

Příspěvek byl publikován v rubrice PROFI blog a jeho autorem je PROFI blog. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.