Chytrý dávkovač mýdla Simplehuman Sensor Battery pro snadné a hygienické mytí rukou


Chytrý dávkovač mýdla Simplehuman Sensor Battery

dávkovač mýdla

Funkce a vlastnosti

Bezdotykový dávkovač mýdla je chytře navržen tak, aby zajistil dokonale hygienické mytí rukou. Stačí přiložit ruce do určeného místa a dávkovač sám začne vypouštět mýdlo díky snímači pohybu. Tento chytrý dávkovač mýdla je ideálním řešením pro každodenní používání, kdy se vyhnete nejen zbytečné spotřebě mýdla, ale také přenosu bakterií.

S množstvím 237 ml získáte dostatek mýdla pro několik týdnů používání. Kromě bezdotykového ovládání a dostatečného objemu je tento dávkovač také velice stylizovaný, což jej činí dokonalým doplňkem vaší koupelny. Jeho matný nikl zaujme pozornost každého návštěvníka.

Snadná údržba

Pokud si chcete být jisti, že váš dávkovač mýdla je vždy v bezvadném stavu, jednoduše jej otřete vlhkým hadříkem a dočistěte jej mýdlovou vodou. Díky jeho kvalitnímu provedení a pečlivosti bude vždy vypadat jako nový.

Jaký typ mýdla použít

Bez ohledu na to, zda dávkovač používáte v koupelně nebo v kuchyni, je důležité, jaký typ mýdla do něj nalijete. Tento dávkovač mýdla je určen pro kapalné mýdlo a jeho snímač není vhodný pro gelové mýdlo. Doporučujeme tedy přistoupit k nákupu kvalitní kapalné tekuté mýdla, které bude pro tento dávkovač ideální volbou.

Závěr

Chytrý dávkovač mýdla Simplehuman Sensor Battery je vynikajícím řešením pro každodenní používání v koupelně i v kuchyni, díky čemuž získáte nejen dokonale hygienické mytí rukou, ale také stylizovaný doplněk vaší domácnosti. Nezapomeňte si k němu zakoupit také kvalitní tekuté mýdlo, které vám poskytne maximální účinnost a spokojenost. A pokud je tento dávkovač mýdla pro vás tou pravou volbou, zakupte si ho ještě dnes na odkazu: https://www.skvelynabytek.cz/produkt/davkovac-mydla-simplehuman-sensor-battery-stribrny-plast-shst1023.

dávkovač mýdla

Příspěvek byl publikován v rubrice PROFI blog a jeho autorem je PROFI blog. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.