Cm. „Nový kulatý koberec AmeliaHome v barvě ecru – velikost d60 cm!


Nový kulatý koberec AmeliaHome v barvě ecru – velikost d60 cm!

Cm. V našich domovech hrají koberce důležitou roli. Nejenže dokážou zvýšit estetickou hodnotu prostoru, ale také přináší komfort a pohodlí. Pokud jste v poslední době toužili po něčem novém, máme pro vás skvělou zprávu! Značka AmeliaHome představila nový kulatý koberec Dokka v barvě ecru s velikostí d60 cm!

Specifikace produktu:

  • Kulatý koberec Dokka
  • Barva: ecru
  • Materiál: 100% polyester
  • Tvar: kulatý
  • Značka: AmeliaHome
  • Návod k použití je součástí balení

Péče o tento nový kulatý koberec je velmi jednoduchá. Doporučuje se prát při maximální teplotě 30 stupňů Celsia a nepoužívat bělidlo. Nedoporučujeme také koberec žehlit ani sušit v bubnové sušičce.

Cm. Pokud byste si tento nový koberec pořídili, můžete se těšit na výšku vlasu kolem 6 cm a spodní část koberce ze semiše. Celkově je tento koberec rozhodně jedinečný a doporučujeme ho všem, kdo chtějí svůj prostor zpestřit novým kouskem.

Další informace: Druh koberce je ovčí kůže, což je další zajímavý fakt o tomto novém produktu. Pokud vás zajímají podrobnosti, můžete více informací najít zde.

Kulatý koberec Dokka v barvě ecru

Cm. Pokud náhodou váháte, zda-li je tento koberec pro vás to pravé, přemýšlejte o tom, jaký vliv může mít na celkovou atmosféru a styl místnosti. Nový koberec může být nádhernou kouzelnickou hůlkou, která dá vašemu domovu nové kouzlo. Čím déle jej budete mít, tím víc ho zamilujete!

Příspěvek byl publikován v rubrice PROFI blog a jeho autorem je PROFI blog. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.