Designový jídelní stůl Scandi Diaz – kulatý skvost dubového dřeva

Stylový kulatý jídelní stůl Diaz zaujme svým neotřelým retro designem. Minimalistická deska z dubové dýhy a černě lakovaná podnož z kaučukového dřeva vytváří elegantní kombinaci, která rozzáří váš interiér. Stůl se hodí do skandinávsky a přírodně laděných interiérů.

Scandi Diaz jídelní stůl

Kvalitní materiály

Jídelní stůl Scandi Diaz je vyroben z vysoce kvalitního dubového dřeva, které přináší do vašeho interiéru přirozený vzhled. Podnož stolu je vyrobena z kaučukového dřeva, které je velmi odolné a přináší stolu eleganci.

Výhody kulatého stolu

Kulatý jídelní stůl Scandi Diaz má mnoho výhod oproti klasickému obdélníkovému stolu. Jeho oblý tvar umožňuje vytvořit příjemnou a intimní atmosféru během rodinných večírků nebo romantických večeří. Navíc, kulatý stůl se skvěle hodí do menších prostor, protože je kompaktnější než stůl obdélníkový.

Scandi Diaz jídelní stůl detail

Doporučení pro údržbu

Na utírání prachu doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky. Nábytek doporučujeme neumisťovat do vlhkého prostředí a k vytápěcím zařízením, kde může dojít k deformaci a popraskání.

Nenechte si ujít tento zázrak mezi jídelními stoly! Klikněte sem a objednejte si svůj vlastní Scandi Diaz jídelní stůl.

Příspěvek byl publikován v rubrice PROFI blog a jeho autorem je PROFI blog. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.