Dětský závěs Ben’n’jen – průhledný kousek přináší do pokoje lehkost

Pokoj pro právě narozenuťaté dítě má být příjemné a útulné místo, často je podáni v pastelových barvách a jasných bílých tónech. Kompletně zařízený pokojíček by neměl chybět ani výborný závěs, který nejenže zajistí intimní atmosféru, ale také bude plnit praktické funkce (a to je v případě dětského pokoje více než důležité).

Ben’n’jen – prostor bez limitů!

Dětské závěsy Ben’n’jen si oblíbily generace rodičů i dětí. Vysoká kvalita materiálů a příjemné vzory s motivy oblíbených postaviček z dětských pohádek umocňují kouzlo tohoto průhledného závěsu. Kombinace objemových a transparentních prvků vytváří nevšední efekt, který přidává pokoji na lehkosti a neotěžuje ho.

Ben'n'jen - dětský závěs

Když hledáme závěs do dětského pokoje, nesmíme zapomenout na důležité praktické aspekty. Je důležité zvolit materiál, který bude odolný vůči opakovanému praní (nebo alespoň snadno udržovatelný) a zároveň příjemný na dotek. Materiál 100% PES se osvědčil jako ideální volba a díky němu se půjde závěs snadno a rychle vyprat v pračce (ušetříme tak spoustu času, za jaký bychom se museli jinak věnovat údržbě textilu v obytném prostoru).

Ben’n’jen – trojrozměrné řešení pro každý interiér

Jistě se ptáte, co dělá Ben’n’jen tak unikátním. Jeho tajemstvím jsou trojrozměrné pruhy, které vytvářejí harmonický celek se světlem, které do pokoje prochází. Celkový efekt působí prosvětleně a vzdušně, což je v případě dětských pokojů více než žádoucí. Když na možnost vměstnat do interiéru vybavení netíhne jediná zátěž, máme o to více prostoru pro odvážné designové řešení. Tento průhledný závěs je tedy skvělou volbou pro každého, kdo hledá nevšední a unikátní řešení na míru.

Ben'n'jen - dětský závěs

Pokud momentálně řešíte interiér dětského pokoje, pak si určitě musíte prohlédnout dětský závěs Ben’n’jen – průhledné, 135/255 cm – vícebarevné. Jsme přesvědčeni, že pro jeho nezaměnitelný a velmi originální vzhled se dočká nejednoho obdivného pohlédnutí a bude skvělým designovým doplňkem pokoje vašeho dítěte.

Ukázat no Ben’n’jen dětský závěs

Příspěvek byl publikován v rubrice PROFI blog a jeho autorem je PROFI blog. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.