Do vašeho interiéru se perfektně hodí IDZ Komoda LUX!


IDZ Komoda LUX je ideální volbou pro ty, kteří hledají moderní a elegantní kus nábytku do svého interiéru. Skládá se ze tří hlubokých zásuvek, skříňky a otevřené police, což nabízí dostatek úložného prostoru. Kromě praktičnosti zaujme také svým jedinečným designem, který působí velice moderně a luxusně.

Komoda LUX je k dispozici v barvě Dub Hickory, což dodává kus nábytku ještě větší vkus a příjemnou atmosféru do místnosti. Do oka padnou také její černé úchytky a elegatní černo-zlaté nohy, které umocňují celkový elegantní vzhled.

VLASTNOSTI PRODUKTU:

  • Vysoce kvalitní laminovaná deska o tloušťce 16 mm
  • Laminovaná deska odolná proti poškrábání, poškození, vlhkosti a vysoké teplotě
  • Hrany zakončeny ABS dýhou

IDZ Komoda LUX je tedy nejen hezkou a praktickou volbou, ale také velmi kvalitním produktem. Díky laminované desce a zakončení hran ABS dýhou je komoda odolná a pevná, což zajišťuje dlouhou dobu používání.

Dále je nábytek zcela nový a dorazí k Vám zabalený v originálním obalu. Aby byla montáž komody snadná, je nábytek zasílán v balíčcích k vlastní montáži, které obsahují přehledný montážní návod a všechny potřebné prvky.

Přidejte si do svého interiéru IDZ Komodu LUX a okouzlete celou svou domácnost svým vkusem a smyslem pro eleganci!

IDZ Komoda LUX

Zajímá Vás více informací o IDZ Komoda LUX? Navštivte stránku produktu.

Příspěvek byl publikován v rubrice PROFI blog a jeho autorem je PROFI blog. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.