Dřezová baterie Franke s otočným ramínkem v šedém kamenu – recenze modelu 115.0470.659


Dřezová baterie Franke s otočným ramínkem v šedém kamenu

Recenze modelu 115.0470.659

Dřezová baterie Franke s otočným ramínkem je jedním z nejoblíbenějších modelů díky svému praktickému provedení a elegantnímu vzhledu. Tento model je vhodný pro každou kuchyni, ať už je malá nebo velká.

Páková stojánková dřezová baterie s otočným ramínkem je ideální volbou pro ty, kteří chtějí mít maximální kontrolu nad proudem vody. Otočný ramínek umožňuje snadno přepínat mezi vodou teplou a studenou. Tento model je velmi snadno ovladatelný.

Kromě své praktickosti a funkčnosti vyniká tato dřezová baterie také svým oblým designem. Dá se kombinovat s jakýmkoliv stylem interiéru a je ideální jako doplněk k moderní kuchyni.

Barevné provedení šedý kámen je také velmi oblíbeným a stylovým vzhledem. Tento model se hodí k jakémukoliv stylu kuchyně a zároveň se stane jejím designovým prvkem.

Výška baterie je 18,4 cm a ramínko je ve výšce 15,8 cm. Díky této výšce je baterie velmi snadno ovladatelná a praktická. Navíc nabízí dostatek místa k umývání větších nádob a hrnců.

S matným povrchem se tento model hodí k jakémukoliv stylu kuchyně. Design je moderní a elegantní a vypadá velmi stylově v každé kuchyni.

Jestli hledáte praktickou a stylovou dřezovou baterii, určitě zvažte tento model od Franke. Pro více informací si můžete prohlédnout produktovou stránku na webu skvelynabytek.cz.

Dřezová baterie Franke s otočným ramínkem v šedém kamenu

Vyzkoušejte tuto dřezovou baterii a uvidíte, že se vám stane nezbytným pomocníkem při vaření a mytí nádob. Navíc s ní získáte velmi elegantní a moderní design pro svou kuchyni.

Příspěvek byl publikován v rubrice PROFI blog a jeho autorem je PROFI blog. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.