Elegantní barová židle DAN-FORM Hype v světle hnědém koženkovém provedení


Pohodlné čalounění z vysoce kvalitní ekokůže

Čalouněná barová židle Hype značky DAN-FORM vám poskytne maximální komfort díky jejímu pohodlnému čalounění z vysoce kvalitní ekokůže. Dokonce ani nerozeznáte rozdíl od pravé kůže.

Dokonalé detaily ruční práce

Židle z produktové řady Hype jsou dokonalé především v detailech, které odkazují na ruční práci. Skvěle se tento kousek nábytku bude vyjímat v barech, lobby, nebo luxusnějších domácnostech.

Barová židle DAN-FORM Hype

Snadná údržba

K čištění doporučujeme použít bavlněný hadřík namočený ve vlažné vodě. Židle je snadno udržovatelná a její krása vás bude potěšit po mnoho let.

Zakoupit produkt

Pokud se rozhodnete pro tento kousek nábytku, máme pro vás skvělou zprávu – židle DAN-FORM Hype v světle hnědém koženkovém provedení je nyní k dostání na webu Nábytek hned. Vyberte si výšku sedáku a objednejte si tento elegantní a pohodlný kousek nábytku ještě dnes!

Barová židle DAN-FORM Hype

Závěr

Barová židle DAN-FORM Hype je skvělým doplňkem jak do moderních, tak i do klasických interiérů. Pokud hledáte elegantní a zároveň pohodlné řešení pro svoji kuchyňskou nebo barevnou linku, nemusíte hledat dál. Stejně tak se tato židle bude vyjímat v hotelových barech, recepcích a lobby. Pokud si ji zakoupíte, můžete se těšit na nejen krásný, ale i funkční kousek nábytku, který bude následovat všechny vaše pohyby a udělá z nich opravdové pohodlí.

Příspěvek byl publikován v rubrice PROFI blog a jeho autorem je PROFI blog. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.