FDM Bavlněné jersey prostěradlo s gumou Orine – modré a velikost 60×120

Prostěradlo je vyrobeno v nejvyšší kvalitě s náležitou péčí. Prostěradlo s gumou zajišťuje dokonalé přizpůsobení matraci a díky tomu k ní prostěradlo perfektně přiléhá, aniž by se posouvalo. Je vhodné pro matrace do tloušťky 20 cm.

FDM Bavlněné jersey prostěradlo s gumou Orine - modré a velikost 60x120

Vysoce kvalitní materiál

Druh látky: Jersey – 100% bavlna. Gramáž látky: 145g/m². Prostěradlo je extrémně měkké a příjemné na dotek, což zaručuje maximální pohodlí během spánku.

Ochrana barev a praní

Prostěradlo se praním nesráží a neztrácí barvy, což znamená, že bude vypadat jako nové i po mnoha praních. Je vhodné ho prát na 40 stupňů a žehlit do 100 stupňů. Nicméně, nečistit chemicky a nebělit prostěradlo.

Jednoduchá údržba

Prostěradlo je snadné udržovat a žádná další speciální péče není potřeba. Stačí ho pravidelně prát a žehlit, abyste udrželi jeho krásný vzhled.

Podívejte se i na další prostěradla ze série Orine.

Chcete-li si zakoupit toto krásné prostěradlo, navštivte produktovou stránku na https://www.nabytekprehledne.cz/produkt/fdm-bavlnene-jersey-prosteradlo-s-gumou-orine-modre-velikost-60m120

Příspěvek byl publikován v rubrice PROFI blog a jeho autorem je PROFI blog. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.