Heritage – Haden: Růžový topinkovač, který oslní vaši kuchyni

Heritage – Haden je anglická značka, která se v posledních letech stala velmi populární díky svým skvělým kuchyňským spotřebičům. Mezi nimi je i růžový topinkovač, který najednou opečete až 4 ks topinek. Přestože je tomuto topinkovači velmi rychlo a snadno popřáváno topit topinky, to není vše, co umí.

Funkčnost růžového topinkovače

Díky širokým otvorům v tomto topinkovači jeho funkčnost stoupá o další úroveň. Kromě topinek zde snadno připravíte i vafle či rozpůlené žemle. Topinkovač je navíc vybaven funkcí pro rozmrazování, což se hodí při přípravě ledových baget.

O topinky se nemusíte starat, protože tento topinkovač je vybaven automatickým centrováním pro rovnoměrné opečení topinek. Funkce okamžitého zrušení opékání zase zabraňuje tomu, aby vaše topinky byly spálené.

Aby byl topinkovač praktický i při úklidu, obsahuje vyjímatelnou misku na drobky, která usnadní čištění.

Parametry topinkovače

Pokud chcete vědět, jaký je příkon tohoto topinkovače a jaké napětí potřebuje, tak to pro vás máme vyřešeno. Příkon tohoto topinkovače dosahuje 1630 W a napětí potřebné pro jeho běh se pohybuje v rozmezí 220-240 V.

Tento topinkovač je navíc vyroben v krásné růžové barvě, takže se bude skvěle hodit do každé moderní kuchyně. Můžete si ho objednat na stránkách nabytekprozivot.cz, což je e-shop, který je specializovaný na prodej kvalitního nábytku a doplňků pro váš domov.

Pokud tedy chcete mít v kuchyni nejen praktické, ale i krásné spotřebiče, tak byste si rozhodně neměli nechat ujít tento skvělý topinkovač od značky Heritage – Haden.

Příspěvek byl publikován v rubrice PROFI blog a jeho autorem je PROFI blog. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.