Kalune Design představuje Edi antracitový – stylový a praktický odkládací stolek

Přidejte do svého domova stylový kus nábytku, který vám nabídne dostatek úložného prostoru a bude pozoruhodným středobodem vašeho interiéru! Odkládací stolek Edi je skvělou volbou pro ty, kteří hledají praktický a designově velmi povedený kus nábytku.

Vysoká kvalita a moderní design

Stolek je vyroben z velmi kvalitních materiálů, které zaručují jeho pevnost a odolnost. Jeho robustní konstrukce a stabilní provedení vám poskytnou spolehlivost a životnost po dlouhá bezstarostná léta. A antracitové provedení dodá stolku moderní sofistikovaný vzhled, který se bude skvěle hodit do různě zařízených interiérů.

Praktický odkládací prostor a boční úložný prostor

S odkládacím stolkem budete mít všechny vaše věci pohromadě a přitom vždy na dosah ruky. Jeho prostorný odkládací prostor je ideální pro odložení odpolední kávy nebo dálkových ovladačů, které chcete mít v blízkosti. Díky tomu získáte pořádek a uspořádanost ve vašem interiéru v mžiku oka.

Stolek je vybaven i praktickým bočním úložným prostorem, který je naopak ideální pro uložení vašich oblíbených knih, časopisů či čtečky knih. Díky tomuto přídavnému úložnému prostoru získáte nejen větší funkcionalitu, ale i uspořádanost.

Jednoduchá manipulace a přesun

Jednou z výhod stolku je také jeho snadná manipulace a přesun. Díky integrovaným kolečkům na spodní straně můžete stolkem snadno pohybovat po místnosti bez námahy. Atypický tvar a praktický design naopak perfektně tento celek uzavřou a umožní mu jeho přisunutí až k sedací soupravě, čímž vytvoří dojem, že je její nedílnou součástí.

Specifikace produktu

  • Moderní design
  • Antracitové provedení
  • Dostatek úložného prostoru
  • Na kolečkách
  • Atypický tvar, který umožňuje stolek přisunout až k sedací soupravě

Přesvědčte se sami o vynikající kvalitě a designu odkládacího stolku Edi a přidejte ho do svého domova. Na stránkách Velkýnábytek.cz ho můžete objednat s rychlým doru

Příspěvek byl publikován v rubrice PROFI blog a jeho autorem je PROFI blog. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.