Koupelnová stěna SIMA 1 od Ral v černém lesku – dokonalý základ moderní koupelny


Moderní a vysoce kvalitně provedená koupelnová stěna SIMA 1 od Ral

Koupelnová stěna SIMA 1 od Ral je bezesporu jedním z nejmodernějších a nejkvalitnějších výrobků na trhu. Dotáhne k dokonalosti každou koupelnu a nadchne Vás svou elegancí a smyslem pro detail. Buďte nároční a dopřejte si domácnost dotaženou k dokonalosti s touto koupelnovou stěnou od uznávaného evropského výrobce, který dodává svůj nábytek například i do Francie, která se pyšní svým smyslem pro umění, design, módu a mnoho dalšího.

Variable sestava koupelnové stěny SIMA 1 od Ral

Celá sestava je variabilní, každá skříňka se montuje zvlášť a dá se nastavit jakkoliv. Systém otevírání (písty a panty) je také variabilní a jdou nastavit svisle i vodorovně. Díky tomu budete moci koupelnovou stěnu SIMA 1 od Ral přizpůsobit jak vzhledově, tak funkčně na míru Vašim potřebám.

Tloušťka a povrch desek koupelnové stěny

Tloušťka MDF desky je 16 mm a čelní strana MDF desky je lakovaná ve vysokém lesku a ochráněná fólií. Tímto způsobem je zaručena vysoká odolnost vůči povrchovým poškozením a dlouhá životnost koupelnové stěny.

Další informace o koupelnové stěně SIMA 1 od Ral

Patky pro uchycení jsou součástí balení, nejsou však dodávány hmoždinky, šroubky do zdi a závěsná lišta z důvodu rozdílných typů zdí. Osvětlení není součástí kompletní sestavy, ale lze ho dokoupit v příplatkovém parametru výše. Koupelnový nábytek je dodáván v demontovaném stavu, v kartónové krabici, což zaručí snadnou a bezproblémovou přepravu.

Pokud se chcete dozvědět více informací o této úžasné koupelnové stěně, můžete navštívit stránky https://www.nabytekted.cz/produkt/ral-koupelnova-stena-sima-1-cerny-lesk-2, kde Vás čekají další informace o produktu a o tom, jak si ji můžete zakoupit. Udělejte si radost a vyberte si tuto moderní a kvalitní koupelnovou stěnu SIMA 1 od Ral pro Vaši koupelnu.

Příspěvek byl publikován v rubrice PROFI blog a jeho autorem je PROFI blog. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.