Moderní kovová dekorace Giraffe od Hanah Home – zlatý klenot pro interiér

Vydali jsme se pro vás na safari, aby u vás doma mohla zazářit skutečná dekorační trofej. Kovová dekorace Giraffe od značky Hanah Home je elegantní dekorací, která vašemu domovu dodá jedinečnost. Bude nepřehlédnutelnou ozdobou ve vašem interiéru.

Materiál:

  • Kov o tloušťce 1,5 mm
  • Podstavec: dřevo o tloušťce 4 cm

Rozměry:

  • Výška: 40 cm
  • Šířka: 25 cm
  • Hloubka: 4 cm

Kovová dekorace Giraffe je vyrobena z kovu o tloušťce 1,5 mm, což jí dodává potřebnou pevnost, a zároveň je lehká a není náročná na zavěšení. Podstavec je vyroben z pevného dřeva o tloušťce 4 cm, který zajistí, že vaše dekorace bude stát stabilně a bezpečně.

Její výška 40 cm a šířka 25 cm ji činí dostatečně velkou, aby byla vidět, ale zároveň nezabírá příliš mnoho místa. Hloubka 4 cm zajišťuje, že se vejde téměř kamkoliv a nevypadá rušivě.

Kovová dekorace Giraffe je zlaté barvy, což ji dělá velmi trendovou a moderní. Je ideální pro ty, kteří hledají stylovou zlatou dekoraci, která bude vyjímat z davu a bude stát na svém místě dominantně.

Moderní kovová dekorace Giraffe od Hanah Home - zlatý klenot pro interiér

Chcete si objednat Kovovou dekoraci Giraffe od Hanah Home? Klikněte sem a nakupte ihned!

Příspěvek byl publikován v rubrice PROFI blog a jeho autorem je PROFI blog. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.