Nový designový klenot do vašeho interiéru – Konferenční stolek Axis s černým mramorem od Actona

Díky své čtvercové, hranaté základně a kulaté stolní desce vyvažuje konferenční stolek tvar a siluetu a vytváří moderní, estetický kus nábytku, který udělá dojem v každé domácnosti. Deska stolu je vyrobena z melaminu s mramorovým vzhledem, který stolu dodává ještě větší atraktivitu.

Chcete si tento vynikající konferenční stolek pořídit hned teď? Pak klikněte na odkaz zde.

Vzhled

Stolek Axis od Actona se pyšní moderním designem, který jasně uspokojí milovníky minimalismu a jednoduchosti. Kulatá stolní deska je mnohem měkčí než čtvercová základna, což vytváří zajímavou kontrastní kombinaci. Kombinace černé barvy stolní desky a šedé a matné základny dodává celému kusu nábytku neuvěřitelnou eleganci.

Specifikace produktu

  • Moderní design
  • Stolní deska z melaminu s věrohodným mramorovým vzhledem
  • Šikmá křížová základna poskytuje robustnost

Rozměry a hmotnost

Šířka: 70 cm

Hloubka: 70 cm

Výška: 40 cm

Hmotnost: 8,5 kg

Nosnost: 20 kg

Podobné produkty

Konferenční stolek Axis s černým mramorem není jediným produktem ze série Axis. Pokud vás tedy zaujal jeho design, jistě se vám budou líbit i ostatní kusy nábytku ze série. Na Actona najdete například barové stolky, jídelní stoly i křesla, které se ideálně hodí ke konferenčnímu stolku Axis.

Závěr

Konferenční stolek Axis s černým mramorem od firmy Actona je vynikající kus nábytku pro každého, kdo touží po elegantním a moderním kusu nábytku pro svůj interiér. Pokud hledáte nábytek, který se bude více hodit do vašeho obývacího pokoje než klasický jídelní stolek, rozhodně se poohlédněte po konferenčním stolek Axis s černým mramorem. S jeho pomocí můžete svůj obývací pokoj snadno proměnit v stylové a moderní místo, kde se budete cítit pohodlně a kde si budete moci v klidu odpočinout.

Příspěvek byl publikován v rubrice PROFI blog a jeho autorem je PROFI blog. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.