Nový designový kousek do interiéru – Modro-žlutý koberec Universal Lienzo v rozměrech 200 x 290 cm


Je načase vnést do vašeho bydlení svěží vítr. S novým kobercem od Universal během minuty proměníte celou místnost ♥. Proč nezkusit unikátní kombinaci modré a žluté?

Technologie, která zaručuje odolnost

Polypropylenová vlákna tohoto koberce jsou speciálně upravena technologií heat-set frisé – jedná se o tepelnou úpravu vláken, která zajistí delší životnost a vyšší odolnost koberce. Díky tomu může být koberec používán i v prostorách s vysokou zátěží.

Kromě modrých a žlutých vláken i červená

Kromě modrých, žlutých a béžových vláken najdete v koberci i červenou. Tento koberec tak dokáže skvěle zapadnout do různých interiérů a ladit s různými doplňky.

Modro-žlutý koberec Universal Lienzo

Pokud se vám tento koberec líbí a chtěli byste si ho do svého bydlení pořídit, můžete si ho zakoupit na stránkách https://www.srovnavacnabytku.cz/produkt/modro-zluty-koberec-universal-lienzo-200-x-290-cm.

Závěr

Modro-žlutý koberec Universal Lienzo je krásným kouskem, který může okamžitě proměnit váš interiér. Díky technologii heat-set frisé je koberce velmi odolný a může být používán i v prostorách s vysokou zátěží. Nenápadná červená vlákna pak dokážou dodat kobereci zajímavý akcent. Pokud si tento koberec chcete pořídit, navštivte stránky https://www.srovnavacnabytku.cz/produkt/modro-zluty-koberec-universal-lienzo-200-x-290-cm.

Příspěvek byl publikován v rubrice PROFI blog a jeho autorem je PROFI blog. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.