Nový rozkládací jídelní stůl Carradale s deskou z dubového dřeva


Dejte šanci moderním kouskům z řady Carradale. Deska z dubového dřeva má certifikaci FSC® , která zaručuje, že veškeré dřevo pochází z odpovědných lesnických provozů za přísných environmentálních podmínek. V kombinaci s tmavými kovovými nohami obohatí nejen moderní jídelní prostory.

Rozměry a materiály

Rozkládací jídelní stůl Carradale má rozměry 220 x 100 cm , a je vyroben z kvalitního dubového dřeva. Kombinace teplého odstínu dřeva a kovových noh vytváří dokonalou harmonii moderního designu.

Funkčnost a praktičnost

Rozkládací systém umožňuje uspořádat větší společnost a vytvořit dostatek místa pro všechny hosty. Deska stolu se rozkládá v centrální části, a tak není nutné přenášet celý stůl.

Elegantní design a jednoduchý rozkládací systém dělají z tohoto stolu praktický kus nábytku pro každou moderní domácnost. Navíc, nabízíme vám možnost dokoupit další patro pro tento stůl a zvětšit tak jeho jídelní plochu.

Jak si tento stůl pořídit

Pokud jste se rozhodli pro tento moderní rozkládací stůl, navštivte naši webovou stránku a objednejte si ho online.

rozkládací jídelní stůl Carradale

Nebo navštivte jeden z našich obchodů a svůj nový stůl si vyberte osobně. Pokud máte další otázky, neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím e-mailu nebo telefonu.

Příspěvek byl publikován v rubrice PROFI blog a jeho autorem je PROFI blog. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.