Originální silikonová forma na led v designu LEGO® dílků v růžové barvě


Oslňte své hosty originální ledovou kockou

Za teplých letních dní neposlouží nic lépe na ochlazení než pití s ledem. Nadšence do LEGA navíc tato forma na led nadchne i svým stylovým provedením. Jestliže tedy toužíte po ochlazení v klasickém duchu, neváhejte a pořiďte si růžovou silikonovou formu na led ve tvaru dílků LEGO®.

Tato forma není jen praktickým pomocníkem při přípravě ledových koulí, ale i originálním doplňkem pro každou rodinnou oslavu nebo večírek s přáteli. Každý z hostů bude jistě potěšen, když dostane do sklenice led v neotřelém tvaru.

Jak forma na led funguje?

Použití formy není vůbec náročné. Potřebujete pouze nalít vodu do dílků a nechat zamrazit v mrazničce. Ihned, jakmile se voda promění v led, můžete ledové kostky vytáhnout. Ty si následně můžete dát do sklenice s vaším oblíbeným nápojem a užívat si příjemné osvěžení.


Moderní design pro nadšence do LEGA

Pro nadšence do LEGA je tato forma na led jasnou volbou díky svému neotřelému designu. Růžová barva dílků LEGO® dodá každé ledové kouli jedinečný vzhled. Ideální je tedy nejen pro běžné pití, ale také jako originální dekorace na párty či rodinné oslavy.

Využijte tedy možnosti a pořiďte si tuto formu na led jako skvělý pomocník do domácnosti. Už dnes se můžete těšit na čerstvé a chladné pití s netradičními ledovými kostkami.

Růžová silikonová forma na led ve tvaru dílků LEGO®

Vyrobte si své oblíbené ledové koule v designu LEGA a užijte si své osvěžení v novém kabátě!

Příspěvek byl publikován v rubrice PROFI blog a jeho autorem je PROFI blog. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.