Osveťte si terasu černou venkovní lampou BSU-68175 od ASIR

Nízká zahradní lampa pro stylové osvětlení vaší zahrady. Odolné plastové tělo imitující rustikální vzhled lampy dodává originální vzhled. Pokud hledáte elegantní a originální řešení osvětlení vaší terasy či zahrady, venkovní lampa BSU-68175 od ASIR je tou správnou volbou pro Vás.

Kvalitní ochrana proti vodě

Nadstandardní ochrana IP65 zajišťuje bezpečí před vodou stříkající ze všech směrů a nemusíte se tak bát umístit světlo kamkoliv ven. Bez ohledu na počasí se tak můžete těšit na stylizaci vaší zahrady a kvalitní osvětlení přes lampu BSU-68175.

Standardní závit pro široký výběr žárovek

Lampa má standardní závit E 27 pro většinu žárovek s maximálním příkonem 60W, takže s výběrem vhodného zdroje světla nebudete mít problém. Navíc díky širokému výběru žárovek si můžete být jisti, že najdete tu nejvhodnější pro vaše specifické požadavky na osvětlení.

Konstrukce a rozměry

Lampa je vyrobena ze speciálního ABS plastu a akrylátového uzávěru. Díky tomuto složení je lampa velmi odolná a zároveň lehká. Výška lampy je 40 cm a průměr 20 cm, což z ní dělá naprosto vhodnou volbu pro řešení osvětlení terasy či zahrady.

Doporučení na umístění

Lampu můžete umístit kamkoliv na vaší zahradě. Díky IP65 ochraně nebudete muset řešit vliv vody či vlhkosti na funkčnost lampy. Doporučujeme však umístit lampu na místo, kde bude efektivně osvětlovat požadovanou plochu, takže osvětlení terasy bude opravdu dokonalé.

Zde najdete konkrétní produktové řešení této černé venkovní lampy a můžete začít užít si osvětlení terasy či zahrady s dokonalým vzhledem. Proto neváhejte a pořiďte si lampa BSU-68175 od ASIR pro dokonalou estetiku a efektivní osvětlení vaší zahrady nebo terasy.

ASIR black outdoor lamp BSU-68175

Příspěvek byl publikován v rubrice PROFI blog a jeho autorem je PROFI blog. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.