Oživte svůj interiér šedou záclonou od Gardinie! Rozměry 245×140 cm Etamine doplní vaši místnost stylovým dotekem.


Oživte svůj interiér šedou záclonou od Gardinie!

Proč zvolit šedou záclonu

Šedá barva je v poslední době velmi oblíbená při zařizování interiérů. Důvodem je, že šedá má neutrální vlastnosti a dokáže se snadno sladit s ostatními barvami. Pokud se tedy chcete vyhnout výrazným a upřednostňujete spíše decentní dekoraci, rozhodně je šedá záclona ta správná volba.

Šedá záclona 245×140 cm Etamine od Gardinie

V naší nabídce máme šedou záclonu 245×140 cm Etamine od značky Gardinia. Tato záclona má vysokou kvalitu zpracování a je vyrobena z kvalitního materiálu, který má hedvábný vzhled a příjemný omak. Díky rozměrům 245×140 cm je tato záclona vhodná do větších oken či dveří a dokáže krásně doplnit celkový vzhled místnosti.

Jak kombinovat šedou záclonu

Šedá záclona se nejlépe kombinuje s dalšími odstíny šedi, bílou nebo černou, ale může být kombinována i s jinými barvami jako jsou například různé pastelové odstíny.

šedá záclona 245x140 cm Etamine - Gardinia

Pokud chcete mít v místnosti šedou záclonu jako hlavní dekoraci, zvolte k ní nábytek v neutrálních barvách jako je bílá nebo černá. Pokud si chcete pohrát s většími kontrasty, zvolte k ní třeba zeleného koberec či nějaké rostliny. Kombinace šedé záclony s ostatními přírodními materiály jako jsou dřevo nebo kámen rozhodně vypadají velmi pěkně a přirozeně.

Kde koupit šedou záclonu Gardinia

Šedou záclonu 245×140 cm Etamine od značky Gardinia si můžete zakoupit na www.skvelynabytek.cz. Jsme si jisti, že vás záclona nadchne svým vzhledem a dokáže velmi dobře doplnit váš interiér.

Příspěvek byl publikován v rubrice PROFI blog a jeho autorem je PROFI blog. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.