Praktický stojan na cukroví z bambusu od Excellent Houseware

Myslíme si, že s láskou napečené cukroví si zaslouží být i krásně naservírované. A sváteční etažér z bambusu se zdá být na tento úkol jako stvořený!

Vystavte své cukrářské výrobky s hrdostí na tento minimalistický etažér a dodejte vašemu svátečnímu stolování nefalšovaný závan horských Vánoc.

Stojan na cukroví z bambusu

Praktické očko umožní snadné přenášení naservírovaných pochutin. Průměr jednotlivých pater je 28/21/16,5 cm.

Materiál: bambus, kov, černé práškování.

Stojan je vyrobený z přírodního materiálu – bambusu, což zajišťuje, že produkt je ekologický a zdravotně nezávadný. Kovové prvky jsou černě práškované, což dodá produktu moderní vzhled.

Díky rozměrům jednotlivých pater se na etažér pohodlně vejde větší množství různých cukrovinek. A nejen to – svým minimalistickým designem se stojan hodí na každý stůl a do každého interiéru.

Pokud hledáte praktický a zároveň krásný způsob, jak naservírovat cukroví na svátečním stole, Excellent Houseware stojan na cukrovi z bambusu je pro vás tou správnou volbou.

Výhody stojanu na cukroví z bambusu od Excellent Houseware:

  • Ekologický materiál bambus
  • Krásný design pro vánoční stolování
  • Praktické očko pro snadné přenášení
  • Dostatečně velký pro široké množství cukroví

Využijte možnosti a pořiďte si tento praktický stojan na cukroví z bambusu od Excellent Houseware, který určitě přidá nejen na efektu vánočního stolování, ale také zlepší organizaci na stole.

Zde si můžete stojan na cukroví z bambusu zakoupit

Příspěvek byl publikován v rubrice PROFI blog a jeho autorem je PROFI blog. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.