Archiv rubriky: PROFI blog

Hledáte novou pohovku?

To si pište! Dobrá pohovka je nezbytnou součástí každé domácnosti. A když máte děti, je ještě důležitější, abyste si vybrali takovou, která bude pohodlná a odolná.

Víme, že rozhodování v této oblasti může být těžké. Proto jsme pro vás připravili několik kritérií, která vám výběr usnadní. Budete-li se řídit našimi jednoduchými tipy, budete moci najít ideální pohovku pro svou rodinu – bez jakýchkoli potíží.

Klikněte a přečtěte si našeho průvodce, jak vybrat pohovku do domácnosti s dětmi!

Stresuje vás nakupování pohovky?

V Sofas by Design víme, že dokonalá pohovka je jedním z nejdůležitějších kusů nábytku ve vaší domácnosti. Proto máme na výběr širokou nabídku pohovek – abyste mohli najít tu ideální pro svůj obývací pokoj.

Víme také, že každý má jiný styl, a proto máme na výběr z tolika různých možností. V Sofas by Design najdete pohovku, která bude odpovídat vaší jedinečné osobnosti a stylu.

Nakupujte nyní a najděte si dokonalou pohovku pro svůj domov!

Hledáte novou postel?

Francouzské postele jsou ideálním způsobem, jak vylepšit styl vaší ložnice. Vyrábějí se v mnoha různých tvarech a velikostech, takže si můžete najít tu ideální pro své potřeby. Navíc jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů, které vydrží dlouhá léta.

Francouzská postel je dokonalým způsobem, jak docílit toho, aby vaše ložnice vypadala a působila luxusně. Díky svým složitým vzorům a krásným povrchovým úpravám dodávají eleganci, kterou u jiných typů postelí nenajdete. Usínání a probouzení ve francouzské posteli si zamilujete.

Zakupte si francouzskou postel ještě dnes na našich webových stránkách!

Hledáte levný nábytek?

Máme nejlepší ceny nábytku, které kdekoli najdete. Máme široký výběr nábytku, takže si u nás můžete vybrat ten pravý kousek pro váš domov.

Vyzkoušejte si, jak se vám líbí nábytek z naší nabídky: Náš nábytek je vyroben z vysoce kvalitních materiálů, takže vydrží dlouhá léta. Nebudete se muset obávat, že se rozpadne již po několika měsících. Náš nábytek je navíc stylový a moderní, takže bude vypadat skvěle v každé místnosti vašeho domova.

Zakupte si nábytek ještě dnes na našich webových stránkách!

Hledáte nový způsob, jak si užít svou zahradu?

Zahradní houpačky jsou dokonalým způsobem, jak si odpočinout a užít si venkovní prostor. Se zahradní houpačkou si můžete číst knihu, zdřímnout si nebo jen tak trávit čas s přáteli a rodinou.

V případě, že se vám podaří získat více informací o houpačce, můžete si ji pořídit: Naše houpačky jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů, které vydrží dlouhá léta. Máme na výběr z různých stylů a barev, takže si můžete najít tu ideální pro svou zahradu. A na všechny objednávky nabízíme dopravu zdarma!

Objednejte si zahradní houpačku ještě dnes!

Studentský pokoj není jen místem pro posezení s přáteli a sledování televize.

Důležité je, aby prostor sloužil k odpočinku i produktivitě. To znamená vybavit jej správnými kusy nábytku a dekorací.

  • Chceme vám pomoci vybavit studentský pokoj vašeho dítěte tak, aby optimalizoval jeho vzdělávací potenciál.
  • Máme vše od psacích stolů a židlí až po knihovny a úložná řešení, vše navržené speciálně pro studenty.

Nakupujte nyní nejlepší nábytek do studentského pokoje na našich webových stránkách!

Hledáte nové prostěradlo?

Prostěradla 60×120 cm jsou ideální velikostí pro jednolůžko. Skvěle se hodí také na denní lůžko, postýlku pro batolata nebo dokonce jako přehoz na gauč. Díky velkému množství barev a vzorů si jistě vyberete ideální sadu pro váš domov.

Naše povlečení je vyrobeno ze 100% bavlny a lze je prát v pračce. Zamilujete si, jak jsou hebká na dotek - budou tím prvním, po čem sáhnete, když večer ulehnete do postele. A díky našim příznivým cenám si můžete pořídit novou sadu do každé ložnice ve vašem domě.

Objednejte si nové povlečení ještě dnes na našich webových stránkách!

Hledáte novou židli, která by doplnila váš jídelní set?

Naše židle jsou vyrobeny z nejkvalitnějších materiálů a konstrukcí. Nabízíme širokou škálu barev, stylů a velikostí, takže si můžete vybrat tu pravou pro svůj domov.

S našimi židlemi si budete užívat a používat je dlouhá léta. Jsou nejen krásné, ale také odolné a pohodlné. Zamilujete si, jak budou ve vaší domácnosti vypadat a jak skvěle se v nich budete cítit, když v nich budete sedět.

Křesla jsou vyrobena z kvalitního materiálu, který je vhodný pro použití v domácnosti: Zakupte si jídelní židli ještě dnes na našich webových stránkách!

Máte už dost nepohodlných matrací?

Nepohodlné matrace jsou pro vás velmi důležité, ale může být těžké se na ně vyspat. Proto jsme navrhli dokonalou matraci – takovou, která má rozměry 200 x 200 a perfektně se hodí do každé ložnice.

S touto matrací se už nikdy nebudete muset obávat, že se budete probouzet s bolestí. Přizpůsobí se vašemu tělu, abyste se pokaždé dokonale vyspali. Naše patentovaná chladicí technologie navíc zajišťuje, že se během horkých letních nocí nepřehřejete.

Zakupte si matraci 200 x 200 ještě dnes!