Skleněný konferenční stolek Kave Home Burano – designový prvek pro prostor vašeho domova!


Designový prvek pro prostor vašeho domova!

Skleněný konferenční stolek Kave Home Burano vnese do vašeho obývacího pokoje moderní a neobyčejně poutavý prvek. Stolek je vyroben z jednoho kusu ohýbaného skla v transparentním provedení a působí tak velmi elegantně a lehce. Přestože stolek Burano vypadá velmi křehce, splňuje nároky nejen na design, ale i kvalitu.

Moderní design jako samozřejmost

Mnoho lidí touží po moderním stylu svého domova, ale neví, jak začít. Skleněný konferenční stolek Kave Home Burano je ideálním způsobem, jak rychle a jednoduše vnést shodnou atmosféru do každého obývacího pokoje. Stolek sami o sobě působí velmi sofistikovaně a lze ho pořídit v různých velikostech, což ocení každý, kdo svůj prostor potřebuje přizpůsobit.

Jeden kus, mnoho forem

Konferenční stolek Burano je vyrobený z jednoho kusu skla a je ohnutý do půlkruhu, což z něj činí mistrovské dílo. Sklo jako materiál zaujme každého, kdo si zakoupí tento interiérový kousek pro svůj domov. Kombinuje se s ostatním nábytkem, ale taky skvěle funguje jako samostatný designový prvek v pokoji.

Kvalitní materiály pro snadnou údržbu

Kromě designu se při výrobě zohledňuje samozřejmě i kvalita materiálů. Skleněný konferenční stolek Kave Home Burano tuto vlastnost rozhodně nesklamal. Lze ho snadno udržovat a mít tak vždy nádherně čistý prvek svého interiéru. Proti hromadění nečistot se brání speciální vrstvou na povrchu a taktéž lze použít speciální přípravky, které prodlouží životnost konferenčního stolku.

Pro to nejlepší používání doporučujeme hadřík z mikrovlákna namočený ve vodě s několika kapkami saponátu nebo tekutého mýdla. Po umytí vytřete povrch do sucha jemným hadříkem. Při mytí je dobré netlačit na povrch nábytku a vyhýbat se místům, které nejsou chráněné fólií či lakem.

Skleněný konferenční stolek Kave Home Burano

Závěr

Skleněný konferenční stolek Kave Home Burano je naprosto dokonalým prvkem do vašeho interiéru. Díky svému designu a kvalitě vzniká produkt, na který se každý rád podívá. Tento konferenční stůl nepostrádá vzhled ani praktickost, je také snadno udržovatelný a to zejména díky materiálům. Zkrátka a dobře, vyberte si tento skvělý nábytek a nebudete litovat. Mějte však na paměti, že zároveň s krásou přichází i povinnost ho udržovat v co nejlepším stavu, ale to stojí za to, protože výsledek je nádherný.

Navštivte náš web a objednejte si ještě dnes!

Příspěvek byl publikován v rubrice PROFI blog a jeho autorem je PROFI blog. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.