Sprchová zástěna Walk-in 120 cm s povrchovou úpravou SAT a SATBWI120PA – recenze a specifikace


Sprchová zástěna Walk-in 120 cm s povrchovou úpravou SAT a SATBWI120PA

Recenze

Kompletní sprchová zástěna walk-in s panty a zavětrováním a výplní z čirého skla s dekorem transparent. Tato zástěna je ideální pro vytvoření moderní koupelny, která bude dostatečně prostorná a přitom designově propracovaná.

Extrémně odolné kalené sklo 8 mm je výbornou volbou pro život plný nárazů a občasných nehod. Tato zástěna vám poskytne pocit bezpečí a její odolnost vám pomůže udržet vaši koupelnu v bezvadném stavu.

Povrchová úprava Easy Clean usnadňuje čištění a minimalizuje usazování vodního kamene. Díky této úpravě vám již nebude nutné používat drhovací prostředky, abyste dokázali udržet svou koupelnu v čistotě a bez skvrn.

Levá i pravá orientace znamená, že tuto zástěnu může požadovat každý. Bez ohledu na to, jaké uspořádání vaše koupelny má, tato zástěna vám bude sloužit velmi dobře.

Specifikace

Velikost: 120 cm

Povrchová úprava: SAT

Model: SATBWI120PA

Cena tohoto produktu je velmi přijatelná a rozhodně stojí za to. Pokud hledáte kvalitní a moderní zástěnu pro svou koupelnu, rozhodně doporučuji si tuto sprchovou zástěnu Walk-in 120 cm s povrchovou úpravou SAT a SATBWI120PA zakoupit.

Sprchová zástěna Walk-in 120 cm s povrchovou úpravou SAT a SATBWI120PA

Sprchová zástěna Walk-in 120 cm s povrchovou úpravou SAT a SATBWI120PA

Klikněte zde pro více informací o této úžasné sprchové zástěně.

Příspěvek byl publikován v rubrice PROFI blog a jeho autorem je PROFI blog. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.