Zářivé opálově bílé závěsné světlo ZUIVER ORION 25 cm


Nádherný design

Elegantní závěsné světlo ZUIVER ORION zaujme svým jedinečným vzhledem. Kombinace černo zlatého kovového zavěšení a kulatého stínidla z opálového skla vzniká atraktivní spojení, které neomrzí. Světlo bude skvělým společníkem v moderních interiérech s nádechem luxusu.

ZUIVER ORION

Tento originální nástroj pro vaši domácnost lze zakoupit z webové stránky www.nabytekprehledne.cz za velmi atraktivní cenu.

Kvalita a úspora energie

ZUIVER ORION nejen krásně vypadá, ale má také kvalitní zpracování a úspornost. Díky použití LED technologie svítí velmi jasně, ale umí šetřit energií díky širokému rozptylu světla.

„Ušetříte tak nejen peníze, ale také si pomůžete s ochranou životního prostředí,“ vysvětluje výrobce.

Luxusní doplněk vašeho interiéru

ZUIVER ORION je skvělým příkladem toho, jak malý detail může proměnit celkový dojem interiéru. Jeho onyxově bílá barva krásně ladí s většinou vybavení a poskytuje jemné světlo, které zaručeně zaujme.

ZUIVER ORION

Bezpečnost a spolehlivost

ZUIVER ORION byl navržen s ohledem na bezpečnost a spolehlivost. Jednoduchá instalace zaručuje, že ho může namontovat každý, kdo má trochu šikovnosti. Světlo je vybaveno základní ochranou pro prevenci otřesu a také připravenou pro připojení regulace intenzity světla.

„Jeho spolehlivost a bezpečnost zaručují, že si můžete užívat jeho nádherné osvětlení po mnoho let,“ uvádí výrobce.

Není součástí balení

Je nutné si uvědomit, že žárovka není součástí balení, proto je potřeba dokoupit žárovku, která bude nejen sedět k tomuto světlu, ale také poskytne dostatečně jasné osvětlení.

ZUIVER ORION

„ZUIVER ORION vám poskytne to nejlepší osvětlení, jaké si můžete přát,“ uzavírá výrobce.

Příspěvek byl publikován v rubrice PROFI blog a jeho autorem je PROFI blog. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.