Zelený kulatý taburet Pedrali Wow 470 O o průměru 66 cm


Minimální design, maximální elegance

Taburet Wow 470 je jedním z nejoblíbenějších produktů od italské značky Pedrali. A není se čemu divit – jeho jednoduchý, minimalistický design skvěle zapadne do každého interiéru. Taburet je vyrobený z kvalitních materiálů, díky čemuž vyniká nejen svým vzhledem, ale také funkcionalitou.

Zhmotněná elegance

Pedrali Wow 470 je doslova zhmotněnou elegancí. Jeho kulatý tvar a jednobarevné provedení zaručuje vhodnost taburetu do každého interiéru. Ať už se jedná o moderní byt, rustikální chalupu nebo kancelářský prostor, taburet se skvěle hodí do každého prostoru.

Prostorné sedátko

Taburet Wow 470 má průměr 66 cm, díky čemuž poskytuje dostatek prostoru pro pohodlné sezení. Navíc je vyrobený z kvalitních materiálů, díky čemuž je velmi odolný a vydrží i po několika letech používání vypadat jako nový.

Vhodný pro interiéry i exteriéry

Taburet Wow 470 se nevyniká pouze svým vzhledem, ale také svou všestranností. Díky použitým materiálům se hodí nejen do interiérů, ale také do prostředí exteriérů. Můžete ho tedy klidně umístit na zahradu, terasu nebo balkón.

Snadné čištění

K čištění Pedrali Wow 470 doporučujeme použít hadřík z mikrovlákna namočený ve vodě s několika kapkami saponátu nebo tekutého mýdla. Je důležité nečistit taburet agresivními chemikáliemi či abrazivními čistícími prostředky. Tím zajistíte, že taburet bude vypadat jako nový i po několika letech používání.

je skvělou volbou pro ty, kteří hledají jednoduchý, minimalistický design s maximální elegancí a funkcionalitou.

Ať už ho umístíte do interiéru, nebo na terasu, bude vypadat skvěle a poskytne vám pohodlné sezení.

Taburet Pedrali Wow 470

Neotřelý design, vysoká kvalita a funkčnost – to je Pedrali Wow 470.

Pokud hledáte něco jedinečného pro svůj domov nebo zahradu, taburet Wow 470 je skvělou volbou.

Koupit Pedrali Wow 470

Příspěvek byl publikován v rubrice PROFI blog a jeho autorem je PROFI blog. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.