Zkuste nové rozměry s tapetou Vavex – 10 x 0,53 m

Tato vliesová tapeta s vinylovým povrchem je originální, krásná a dokáže změnit interiér k nepoznání. Navíc přináší řadu výhod, které ji odlišují od klasických papírových tapet.

Proč zrovna ty od Vavex?

Rychlá a snadná instalace je základní výhodou vliesových tapet, a to platí i o těch od Vavex. Tapeta se nanáší na zeď přímo ze závěsu, na rozdíl od papírových tapet, u kterých je nutné často řešit složitou přípravu lepidlem a namáhavou manipulaci.

Tapeta je voděodolná a oděruodolná, což zajišťuje její dlouhou životnost a odolnost i v prostředích náchylných na vlhkost nebo prach. Výhodou vliesových tapet je také snadná údržba, stačí je otřít vlhkou houbou.

Použité tiskové barvy jsou ekologické a zdraví nezávadné, nemusíte se tedy bát dát tapetu třeba do dětského pokoje. Ostatně, výrobcem deklarovaná stálobarevnost již naznačuje, že tapeta vydrží i častější vystavení světlu a tedy nevymizí vám za pár měsíců barvy.

Navíc, jak jsme zmínili na začátku, tato tapeta je zkrátka krásná, a pokud ji správně umístíte, změní váš interiér k nepoznání. Nemusíte se bát experimentovat, protože když vám po čase omrzí, odstraníte ji jednoduše a bez stopy na zdi.

Nakupovat ji můžete například na webu sidonia.cz. Poznámka: Lepidlo není součástí balení.

Tapeta Vavex

Tapeta Vavex v akčním snímku

Tapeta Vavex

Detail tapety Vavex

Příspěvek byl publikován v rubrice PROFI blog a jeho autorem je PROFI blog. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.