Designová umyvadlová baterie Hansgrohe Metropol s clic-clacem v kartáčovaném bronzu – recenze

Páková stojánková umyvadlová baterie s clic-clacem. Pokud hledáte koupelnu, která bude spojovat eleganci a moderní design, je tento produkt perfektním doplňkem pro vás. Umyvadlová baterie Hansgrohe Metropol se svojí hranatou siluetou a barevným provedením kartáčovaným bronzem dokáže dodat vaší koupelně ten správný šmrnc.

Průtok baterie je 5 litrů/minutu. Baterie vám poskytuje dostatek vody pro pohodlné mytí rukou. Navíc když si tuto baterii od Hansgrohe pořídíte na webu velkynabytek.cz, můžete si být jistí, že vám ji dodají rychle a za skvělou cenu.

Kvalita a funkčnost

Umyvadlová baterie Hansgrohe Metropol s clic-clacem v kartáčovaném bronzu se nevyznačuje pouze svojí krásou, ale také vysokou kvalitou a funkčností. Baterie je vyrobena z kvalitních materiálů, díky čemuž se budete moci spolehnout na tu nejlepší kvalitu. Navíc je díky svému designu velmi snadno ovladatelná a čistitelná.

Ramínko je ve výšce 11,7 cm. Zvolený rozměr ramínka vám umožňuje pohodlné mytí rukou bez nutnosti ohýbat se v zbytečně nepohodlných pozicích. A to samozřejmě oceníte především v momentech, kdy si budete chtít ruce důkladně umýt a nebudete muset být zbytečně unaveni z nepohodlné polohy.

Závěr

Umyvadlová baterie Hansgrohe Metropol s clic-clacem je rozhodně produkt, který by neměl chybět v žádné moderně vyznívající koupelně. Jeho kvalita, funkčnost a krásný design s barevným provedením v kartáčovaném bronzu vám splní vaše nejtajnější přání a zdobit vaši koupelnu mnoho let.

Umyvadlová baterie Hansgrohe Metropol s clic-clacem

Příspěvek byl publikován v rubrice PROFI blog a jeho autorem je PROFI blog. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.