Inovativní vanová baterie RAV SLEZÁK Sázava s otočným raménkem 150 mm chrom SA056.5 pro moderní koupelny!

V dnešní době trávíme čím dál více času v koupelnách, proto je důležité, aby byly moderní a plnily všechny naše potřeby. Součástí každé koupelny je také vanová baterie, která by měla být nejen praktická, ale také esteticky pěkná.

Páková nástěnná VANOVÁ BATERIE s otočným ramínkem

RAV SLEZÁK Sázava s otočným ramínkem 150 mm chrom SA056.5 je právě takovou baterií, kterou najdeme v mnoha moderních koupelnách. Její páková konstrukce nabízí snadné ovládání a díky otočnému ramínku lze regulovat vylévání vody. To je ideální především při mytí vlasů, kdy potřebujeme mít k dispozici co nejvíce prostoru.

Baterie je vyrobena z kvalitních materiálů, což zajišťuje dlouhou životnost a odolnost vůči opotřebení. Díky chromovému provedení působí velmi elegantně a dokresluje moderní styl koupelny.

V chromovém provedení. Rozteč baterie 150 mm.

RAV SLEZÁK Sázava s otočným ramínkem 150 mm chrom SA056.5 má rozteč baterie 150 mm, což je standardní rozměr pro většinu vanových baterií. Je tak vhodná pro všechny koupelny, bez ohledu na jejich velikost.

Pokud hledáte vanovou baterii, která vás nezklame a bude plnit všechny vaše požadavky, je RAV SLEZÁK Sázava s otočným ramínkem 150 mm chrom SA056.5 tou pravou volbou!

RAV SLEZÁK Sázava s otočným ramínkem 150 mm chrom SA056.5
RAV SLEZÁK Sázava s otočným ramínkem 150 mm chrom SA056.5

Příspěvek byl publikován v rubrice PROFI blog a jeho autorem je PROFI blog. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.