Koš s uchy Sue sláma od Prosperplast – varianta 36,4 cm

Koš Sue bude elegantním řešením pro milovníky pořádku. Bude nejen praktickým doplňkem, ale i stylovou dekorací, ve které náležitě vynikne vše, co dovnitř uložíte. Pokud hledáte koš, který je nejen krásný, ale i praktický, koš s uchy Sue je určitě tou správnou volbou.

Technické specifikace

Délka: 36,4 cm

Šířka: 36,4 cm

Výška: 35,9 cm

Hmotnost: 570 g

Barva: Sláma

Materiál: Plast

Pokud byste preferovali koš s většími rozměry, můžete se podívat také na variantu s následujícími technickými specifikacemi:

Délka: 41,9 cm

Šířka: 41,9 cm

Výška: 40,8 cm

Hmotnost: 865 g

Barva: Sláma

Materiál: Plast

Koš s uchy Sue sláma od Prosperplast - varianta 36,4 cm

Pro více informací neváhejte navštívit oficiální stránky našeho obchodu na adrese www.nabytekprozivot.cz. Těšíme se na vaše objednávky!

Další koše ze série Sue

Kromě koše s uchy Sue sláma od Prosperplast, nabízíme také další koše ze stejné kolekce v jiných barvách a velikostech. Pokud se vám líbí elegance koše Sue, jistě najdete svou oblíbenou variantu. Neváhejte a prohlédněte si naši nabídku!

Koš Praxi od Prosperplast

Jednou z dalších variant koše ze série Sue je například koš Praxi. Tento koš je k dispozici v modré, růžové, černé nebo béžové barvě. Jeho technické parametry jsou následující:

Délka: 47,5 cm

Šířka: 38,2 cm

Výška: 28,5 cm

Hmotnost: 700 g

Barva: Modrá, růžová, černá, béžová

Materiál: Plast

Další koše ze série Sue jsou k dispozici na našich stránkách. Vyberte si svou oblíbenou variantu a objednejte si ji ještě dnes!

Příspěvek byl publikován v rubrice PROFI blog a jeho autorem je PROFI blog. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.