Moderní konferenční křeslo Marbet Tulo Office II – šedá elegance pro vaše prostory


Jednoduchost, styl a skandinávský design

Křeslo Marbet Tulo je ideálním kouskem pro každý moderní interiér. Je to křeslo, které okouzlí svým minimalistickým a nadčasovým vzhledem. Jeho šedá barva dodá vaší kanceláři či obývacímu pokoji profesionální a elegantní vzhled.

Čalouněný sedák pro vysoký komfort

Čalouněný sedák Marbet Tulo je ze žádané skupiny látek s jemnými liniemi, které dodají křeslu neopakovatelný charakter. Kovové nohy křesla dodávají povrchu lehkost a vzdušnost.

„Marbet Tulo je zárukou prvotřídního komfortu, který oceníte ihned po usednutí.“

Vybírejte z různých provedení

Marbet Tulo je k dispozici v několika variantách, které se odlišují výškou, barvou podnože a také typem látky. Je možné si zvolit podnož v černé RAL 9005 nebo alu RAL 9006. Dále je možné si vybrat z různých skupin látek, což se liší cenou.

„Díky flexibilitě výrobce si můžete sami zvolit i vlastní potahovou látku, která křeslo ještě více personalizuje.“

Čištění textilií

Tipem pro čištění křesla Marbet Tulo je použití bavlněného hadříku namočeného ve vlažné vodě a vysavače s vhodným nástavcem. Tímto způsobem dokážete nejen odstranit prach, ale i drobné skvrny.

Cena a podmínky výroby

Cena základního provedení křesla Marbet Tulo je 5 690 Kč včetně DPH. Pokud si však zvolíte jinou látku, může se cena lišit. V obchodních podmínkách se můžete dozvědět více o možnostech zakázkové výroby a platebních podmínkách.

V každém případě je křeslo Marbet Tulo Office II skvělou volbou pro ty, kteří hledají moderní a stylový nábytek pro svůj domov, kancelář nebo jiné prostory.

Marbet Tulo křeslo

Marbet Tulo křeslo

Příspěvek byl publikován v rubrice PROFI blog a jeho autorem je PROFI blog. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.