Nordický designový kousek: Knihovna Skipo s dubovým dekorem a bílou konstrukcí (102 x 45 cm)


Úvod

Modulární úložné prostory Skipo jsou stylovým nábytkem, který si můžete sestavit podle vašich představ. Kolekce nabízí několik velikostí skříněk, které můžete využít jako knihovny, komody, noční stolky nebo dokonce TV stolky. To vše s využitím spojení dubového dekoru a kovového rámu, což dává produktu nadčasový vzhled.

Nadčasové spojení dubového dekoru a kovového rámu

Dubový dekor v kombinaci s kovovým rámem je vynikajícím spojením, které zapadne do minimalistických a industriálních prostor. Knihovna Skipo je dostupná v bílém i černém provedení, takže můžete vybírat podle vašich potřeb a vkusu.

Spolupráce Skipo s Isolund.cz
Knihovna Skipo je kousek, který se hodí do každého interiéru bez ohledu na jeho funkci, navíc vám umožní použití prostoru po vlastních představách. Pokud si chcete tuto knihovnu pořídit, můžete si ji zakoupit na stránkách Isolund.cz.

Popis knihovny Skipo

Vysoká knihovna Skipo měří 102 centimetrů a disponuje dvěma otevřenými policemi. Díky jednoduchému designu se hodí do každé místnosti, kde potřebujete úložný prostor na knihy, dekorace nebo cennosti. Knihovna Skipo má moderní styl, který se hodí do minimalistických i industriálních interiérů.

Kombinujte sestavu podle vašich představ

Skrze modulární systém si můžete koupit jednu knihovnu nebo si sestavit celou stěnu úložných prostorů podle vašich představ. Rádi byste do vašeho obývacího pokoje umístili malou knihovničku a do vaší pracovny větší skříň? Žádný problém, Skipo vám umožní vytvořit si úložný prostor podle vašeho přání.

Závěr

Knihovna Skipo je skvělým doplňkem pro každý interiér. Díky jednoduchému designu a spojení dubového dekoru s kovovým rámem se hodí do mnoha prostor. Využijete ji nejen na knížky, ale také na různé dekorace a cennosti. Kompletní kolekci úložných prostorů Skipo si můžete prohlédnout na webu Isolund.cz.

Příspěvek byl publikován v rubrice PROFI blog a jeho autorem je PROFI blog. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.