Nová Orion termomísa s nerezovým designem a objemem 1,3l s motivem jablek

Nerezová termomísa Apple o objemu 1,3 l bude praktickým pomocníkem každé hospodyně. Díky dvojité stěně udrží konstantní teplotu vloženého pokrmu po dlouhou dobu. Využijete ji při servírování i pro uchování teploty jídla.

Termomísa je vyrobena z kvalitní nerezové oceli, která zajišťuje dlouhou životnost a odolnost. Navíc je designově zpracována s motivem jablek, který ji dělá nejen praktickým pomocníkem, ale i estetickým doplňkem na vašem stole.

Uvnitř je nerezová mistička – můžete uchovat potraviny i odděleně. To vám umožní přenášet s sebou více druhů jídel bez toho, aby se navzájem míchaly. Mistička je navíc snadno vyjímatelná, takže ji můžete snadno umýt a udržovat tak vysokou hygienu.

Praktické ucho umístěné nad termo miskou je ideální pro snadné přenášení. A navíc, díky velkému objemu 1,3 l, si můžete být jisti, že budete mít pokrm nebo nápoj na k dispozici i na delší cesty.

Termo mísy APPLE – ideální na každou příležitost

Termo mísy APPLE nemají těsnění, tzn. že netěsní 100% jako jiné nádoby, dózy, které jsou opatřeny těsněním. Jediné co omezí vylití je vložená miska.

Všechny díly je možné snadno a rychle vyjmout, a tak můžete misku snadno vyprat, aby byla vždy hygienicky čistá a připravena na další použití.

Termo mísy APPLE jsou velmi praktické pro každodenní použití, takže určitě oceníte možnost využití pro různé příležitosti.

Nerezová termomísa Apple

Termo mísa Apple s objemem 1,3 l.

Jestliže hledáte praktickou a přitom stylovou termomísu na cestování nebo do práce, pak je Nerezová termomísa Apple tou správnou volbou pro vás. Navíc si ji můžete zakoupit na Atcomplet.cz za velmi příznivou cenu.

Příspěvek byl publikován v rubrice PROFI blog a jeho autorem je PROFI blog. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.