Šedé květinové povlečení Catherine Lansfield Dramatic Floral, rozměry 200 x 200 cm


Krása i pohodlí do vaší ložnice

Šedé květinové povlečení Catherine Lansfield Dramatic Floral přináší do vaší ložnice nejen kouzlo krásných květin, ale také pohodlí, které zaručí vysoká kvalita materiálu – 100% bavlna.

Proč volit 100% bavlnu?

Bavlna je přírodní materiál, který je velmi příjemný na dotek a prodyšný. Díky tomu se budete v noci cítit komfortně a nebudete se potit.

Bavlna je také hypoalergenní materiál, což znamená, že je vhodná pro lidi s citlivou pokožkou nebo alergiemi.

Květinový motiv pro romantickou atmosféru

Šedé povlečení Catherine Lansfield Dramatic Floral přináší do vaší ložnice kouzlo květinového motivu, který s pomocí jemných pastelových odstínů dokáže vytvořit romantickou a uklidňující atmosféru.

Nádherný květinový motiv může být dokonalým dárečkem pro vaší milovanou polovičku nebo příjemným zpestřením vaší ložnice.

Důležitost správného rozměru povlečení

Šedé povlečení Catherine Lansfield Dramatic Floral má rozměry 200 x 200 cm, což je standardní rozměr pro dvoulůžkové postele. Správně zvolený rozměr povlečení je důležitý pro vytvoření pohodlného a příjemného spaní bez zbytečného natahování nebo skládání přikrývek.

Nabízíme vám možnost zakoupit si šedé květinové povlečení Catherine Lansfield Dramatic Floral a vytvořit tak v ložnici dokonalou harmonii krásy a pohodlí. Stačí kliknout na odkaz zde: www.skvelynabytek.cz/produkt/sede-povleceni-catherine-lansfield-dramatic-floral-200-x-200-cm.

Šedé květinové povlečení Catherine Lansfield Dramatic Floral

Závěr

Šedé květinové povlečení Catherine Lansfield Dramatic Floral je dokonalým doplňkem do vaší ložnice. Svou vysokou kvalitou materiálu, nádherným květinovým motivem a standardním rozměrem 200 x 200 cm vytvoří dokonalou harmonii krásy a pohodlí pro váš dokonalý spánek.

Příspěvek byl publikován v rubrice PROFI blog a jeho autorem je PROFI blog. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.