Unis Barová dřevěná židle 00502: Stylový a kvalitní kus nábytku pro vaši kuchyňsku nebo barevní baru

Unis Barová dřevěná židle 00502 je stylovým a kvalitním kusem nábytku, který se hodí do vaší kuchyňské nebo barevní baru. Tato elegantní židle je vyrobena ze stoprocentního smrkového masivu a nabízíme možnost objednání též v borovicovém masivu.

Provedení

Židle má barový design, který se hodí do moderního interiéru, ale zároveň ji lze využít i v selském stylu. Je velmi stabilní a pevná, takže se na ní můžete pohodlné usadit.

Povrchová úprava

Židle je zakončena dekoračním voskem OSMO COLOR, který nejenže chrání dřevo před poškozením, ale zároveň dodává židli krásnou povrchovou úpravu. Dekorační transparentní vosky na židli odolávají vodě i nečistotám a jsou zdravotně nezávadné.

Nabízíme také možnost objednání židle bez povrchové úpravy, takže si ji můžete upravit dle svých představ a vkusu. Všechny naše produkty jsou ručně řemeslně vyrobené, takže se nemusíte obávat žádných kvalitativních problémů.

Vhodné pro různé účely

Unis Barová dřevěná židle 00502 se hodí do různých prostor. Využijete ji v rodinné kuchyni, barevní nebo v restauraci. Díky svému modernímu designu a výrobní kvalitě se stane skvělou volbou pro vaši kuchyni, bar nebo restauraci. Je to skvělý nápad na dar pro přátele a rodinu.

Pokud si přejete zakoupit tuto židli, využijte následující odkaz: Unis Barová dřevěná židle 00502.

Vyzkoušejte tento stylový a kvalitní kus nábytku a uvidíte, jak se bude hodit do vašeho interiéru. Je to skvělá volba pro ty, kteří hledají kvalitní a stylový nábytek.

Příspěvek byl publikován v rubrice PROFI blog a jeho autorem je PROFI blog. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.