Kvalitní kuchyňské prkénko pro profesionály i domácí kuchaře: Rozměr 20/28 cm


Kvalitní kuchyňské prkénko pro profesionály i domácí kuchaře

Kuchyňské prkénko je jedním z nejvíce využívaných kuchyňských nástrojů. Bez kvalitního a stabilního prkénka není možné připravit vynikající jídlo. Pokud váháte, jaké prkénko si pořídit, máme pro vás skvělou novinku – KUCHYŇSKÉ PRKÉNKO 20/28 cm – HNĚDÁ, ŠEDÁ/MODRÁ – DŘEVO, PLAST – Š/D: 20/28 CM od značky Homeware Profession.

Vysoce kvalitní materiál

Prkénko je vyrobeno z dřeva a plastu, čímž zaručuje vysokou kvalitu a pevnost. Jeho rozměr 20/28 cm je ideální pro přípravu různých pokrmů, bez ohledu na to, zda se jedná o maso, zeleninu nebo ovoce.

Kuchyňské prkénko

Použití v kuchyni

Toto prkénko je ideálním pomocníkem jak pro profesionály, tak pro domácí kuchaře. Vzhledem k jeho velikosti lze na něm snadno nakrájet jakékoli suroviny.

Navíc, díky kombinaci dřeva a plastu je prkénko velmi odolné vůči poškrábání a nadměrnému opotřebení, a proto se může pyšnit dlouhou životností. S tímto prkénkem budete moci připravovat skvělá jídla opakovaně bez potřeby nákupu nového prkénka každý rok.

Kuchyňské prkénko

Bezpečnost a čistota

Kromě pevnosti a odolnosti je toto prkénko také velmi bezpečné a snadno se čistí. Jeho hladký povrch ani ostré hrany nezanechávají stopy řezání a snadno se o něj postaráte pomocí běžné houby a mýdla.

Po každém použití jednoduše prkénko opláchněte vodou a osušte ho. Díky skvělému designu bude vaše kuchyň vypadat ještě lépe a prkénko se stane nezbytným pomocníkem při každodenní přípravě jídla. Pokud tedy chcete mít po ruce opravdový univerzální nástroj, určitě nedbejte na kvalitní kuchyňské prkénko.

Chcete si toto prkénko pořídit? Najdete ho na internetovém obchodě maliboo.cz

Příspěvek byl publikován v rubrice PROFI blog a jeho autorem je PROFI blog. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.