Nová kolekce jídelních židlí MICADONI ARI s mátovou zelenou sametovou sedačkou

Půvabná jídelní židle Ari od značky MICADONI, kombinuje jemné linie s nádechem elegance. Má příjemné sametové čalounění a zlatě lakovanou podnož, díky které se hodí do každého moderně zařízeného bytu. Sezení však perfektně zapadne i do kaváren, restaurací nebo k pracovnímu stolu. Kolekce Ari je dostupná v široké škále barev, a vy si tak můžete vybrat tu pravou! V naší nabídce najdete také modely s lakem ve stříbrné a měděné barvě.

Židle MICADONI ARI

Tip k čištění:

Aby byla vaše židle v perfektním stavu, bude potřeba pravidelně odstraňovat prach a nečistoty jemným vysáváním. Nezapomeňte použít měkký konec. Otřete jej čistým suchým hadříkem a dávejte pozor, abyste nepoškodili nebo neroztrhli povlak. U tekutých skvrn, pevných / suchých nebo mastných skvrn je třeba je rychle odstranit jemným třením povrchu bílým hadříkem navlhčeným horkou vodou nebo mýdlem smíchaným s vodou. Nikdy k sušení nepoužívejte přímý zdroj tepla, jako je vysoušeč vlasů, ani jej nedávejte do blízkosti radiátoru, protože by mohlo dojít k poškození textilie povlaku. Nepoužívejte žádné abrazivní prostředky (bělidla, čpavek atd.), které by mohly poškodit váš nábytek.

Matově zelená sametová židle MICADONI ARI

Kromě sametového povrchu židle MICADONI ARI vyniká i jeho odolností a snadností údržby. Je vyroben s ohledem na vysokou kvalitu a trvanlivost. Zlatě lakovaná podnož dodává židli velmi moderní vzhled a zároveň také dotváří její stabilitu.

Židle MICANDONI ARI s mátově zelenou sametovou sedačkou je ideální volbou pro každého, kdo se nebojí experimentovat s barvami a hledá kvalitní nábytek s nádechem elegance. Zakoupit ji můžete na našem webu www.codina.cz a mít ji na svých jídelních křeslech se můžete těšit již během několika dnů od objednání.

Příspěvek byl publikován v rubrice PROFI blog a jeho autorem je PROFI blog. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.