Moderní čalouněná postel MIST v provedení Nube 33 rozměru 140 x 200 cm


Čalouněná postel MIST v provedení Nube 33

Popis produktu

Postel MIST představuje elegantní, stylové a funkční řešení do každé ložnice. Tato čalouněná postel je k dispozici v provedení Nube 33 a má rozměr 140 x 200 cm. Disponuje úložným prostorem, do kterého snadno uschováte ložní prádlo, sezónní oblečení či jiné věci.

Design

Čalouněná postel MIST vám nabízí nejen komfortní spaní, ale také moderní vzhled. Její elegantní tvar se hodí do jakékoli ložnice a vytvoří z ní centrální bod interiéru. Design postele MIST je vytvořen tak, aby odpovídal nejnovějším trendům v oblasti nábytku a byl zároveň funkční.

Detail čalouněné postele MIST

Úložný prostor

Postel MIST je vybavena úložným prostorem, který poskytuje dostatek místa pro ukládání věcí. Praktický prostor pod postelí je ideální pro uložení ložního prádla, sezónního oblečení nebo jiných věcí, které potřebujete mít rychle po ruce. Úložný prostor je uzavíratelný, takže vaše věci zůstanou v bezpečí.

Kvalita

Čalouněná postel MIST byla vyrobena z kvalitních materiálů, které zaručují dlouhou životnost a odolnost vůči opotřebení. Rámová konstrukce postele je vyrobena z pevného a odolného dřeva, které zajišťuje stabilitu a odolnost. Čalounění postele je provedeno z kvalitní textilie, která je snadno udržovatelná a odolná vůči opotřebení.

Závěr

Postel MIST v provedení Nube 33 je skvělou volbou pro ty, kteří hledají stylovou, elegantní a funkční čalouněnou postel. Díky úložnému prostoru nabízí dostatek místa pro ukládání věcí a zároveň vám poskytne komfortní a pohodlný spánek. Objednat si můžete na stránkách https://www.skvelynabytek.cz/produkt/calounena-postel-mist-140-x-200-cm-provedeni-nube-33.

Příspěvek byl publikován v rubrice PROFI blog a jeho autorem je PROFI blog. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.