Sprchový box Ravak Supernova 80×80 cm – recenze a cena


Výběr sprchového boxu

Sprchový box je součástí každé koupelny a je důležité správně si ho vybrat. Pokud hledáte moderní, praktický a funkční sprchový box, Ravak Supernova by mohla být správná volba.

Konstrukce

Sprchový box Ravak Supernova má rozměry 80 x 80 cm a staví se bez vaničky. Jeho profil je bílý, což vypadá velmi elegantně. Výplň je z čirého skla bez dekoru. Díky tomu působí celkově velmi sofistikovaně a moderně.

Posuvný systém otevírání

Součástí Ravak Supernova je posuvný systém otevírání, který se velmi snadno ovládá jedním dotykem. Díky tomu nemusíte trávit čas otevíráním a zavíráním dveří.

Orientace

Ravak Supernova je vhodná jak pro levou, tak pro pravou orientaci. Díky tomu si můžete vybrat ten správný pro vaši koupelnu.

Cena

Pokud hledáte kvalitní sprchový box za rozumnou cenu, Ravak Supernova je určitě dobrou volbou. Cena se pohybuje kolem 10 000 Kč.

Vyberte si sprchový box Ravak Supernova a dopřejte si pohodlné sprchování!

Sprchový box

Závěr

Celkově lze říct, že Ravak Supernova je opravdu kvalitní sprchový box, který se hodí do jakékoliv moderní koupelny. Má elegantní design, posuvný systém otevírání a je vhodný jak pro levou, tak pro pravou orientaci. Cena je rovněž velmi příznivá. Určitě stojí za zvážení!

Příspěvek byl publikován v rubrice PROFI blog a jeho autorem je PROFI blog. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.